„VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ“

Vilniaus r. Zujūnų gimnazijoje

Renginys Dalyviai Data, laikas, vieta
Informacinis stendas apie patyčias Gimnazijos bendruomenė Nuo kovo 20 d.
Užsiėmimas „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms“ 1-2 klasių mokiniai Kovo 22 d.
Užsiėmimas „Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“ 3-4 klasių mokiniai Kovo 23 d.
Užsiėmimas „Nelauk kol sunkumai užaugs“ 5-8 klasių mokiniai Kovo 22 d.
Prevencinių filmukų apie patyčias peržiūra Gimnazijos bendruomenė Kovo 24 d. Po 3 pamokų (pertraukos metu). Antro aukšto koridorius.

Kovo 20-24 d. Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Veiksmo savaitė be patyčių“. Prie akcijos įgyvendinimo prisidėjo pradinių klasių auklėtojai, pavaduotoja ugdymui ir mokyklos psichologė.
Buvo organizuojamos įvairios veiklos: parengtas informacinis stendas apie patyčias; vyko užsiėmimai mokiniams „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms“ (1-2 kl.), „Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“ (3-4 kl.), „Nelauk kol sunkumai užaugs“ (5-8 kl.); vyko prevencinių filmukų apie patyčias peržiūra, kurioje turėjo galimybę dalyvauti visa mokyklos bendruomenė.
Džiaugiamės galėdami prisidėti prie akcijos „Veiksmo savaitė be patyčių“.

Updated: 2017 balandžio 9 — 22:45