VALENTINO DIENA 2017

Ir štai vėl atėjo vasario 14-oji – šv. Valentino diena. Nuo pat ankstyvo ryto gimnazija pasipuošė raudonomis širdutėmis ir balionais, skambėjo muzika. Šventiškai apsirengę šio renginio organizatoriai dešimtokai visus pasitiko su gera nuotaika, šypsenomis ir sveikinimo žodžiais.O salėje susirinkusiųjų jau laukė konkursas „Meilės magija“, kuriame dalyvavo vyresniųjų klasių mokiniai. Keturios merginos ir keturi vaikinai parodė savo sumanumą ir atliko įvairių įdomių bei linksmų užduočių. Šauniausia gimnazijos pora tapo vienuoliktokai Mažena Markovska ir Edvinas Volodko. Jiems buvo įteikti saldūs prizai.
Šventės metu skambėjo daug gražių žodžių ir dainų apie meilę. „Meilė yra visa ko pradžia, pasaulyje nėra gražesnio jausmo už meilę“ – teigė šventės vedantieji.
TAD MYLĖKITE IR BŪKITE MYLIMI!

Updated: 2017 vasario 21 — 9:55