ZABRZMIAŁ OSTATNI DZWONEK DLA MATURZYSTÓW

21 maja po raz ostatni przebrzmiał szkolny dzwonek dla uczniów klasy IVG, czyli dwunastej.

Był to dzień wyjątkowy, uroczysty, pełen wspomnień, podziękowań i pożegnań. Życzenia pomyślności na maturze oraz szczęśliwej drogi życiowej brzmiały z ust Pana Dyrektora, Księdza Jarosława, nauczycieli, wychowawczyni klas początkowych, obecnej wychowawczyni, rodziców, młodszych kolegów z klasy IIIG oraz najmłodszych przyjaciół – klasy pierwszej. Klasa pierwsza życzenia złożyła wirtualnie.

Słowa wdzięczności Dyrektorowi, dla każdego nauczyciela, pracownika gimnazjum za każdą chwilę, za wszystkie lata spędzone w murach alma mater wyrazili abiturienci.

Następnie, według tradycji, abiturienci na ręce kolegów z klas IIIG przekazali testament szkolny oraz klucz — symbol wiedzy, opieki i odpowiedzialności.

Na koniec tej tak ważnej, niepowtarzalnej uroczystości Ostatniego Dzwonka, z udziałem uczniów klasy zerowej zabrzmiał ostatni dzwonek dla maturzystów.

Updated: 2021 June 27 — 23:19