„PRAKARTĖLĖS“ ŠVENTĖ 2018

Gruodžio 21 dieną mūsų gimnazijoje įvyko tradicinė „Prakartėlės“ šventė. Šventę organizavo  muzikos mokytoja Rita Rutulienė ir tikybos mokytoja Kristina Sakson. „Prakartėlės“ spektaklyje vaidino didžioji dalis gimnazijos mokinių, kalėdines giesmes giedojo merginų vokalinis ansamblis. Salėje, ant kiekvieno klasės stalo buvo uždegtos adventinės žvakės, kurios  priminė Šv. Kalėdų laukimo prasmę. Vilniaus šv. Juozapo Pilaitės bažnyčios  vikaras Jaroslav Spiridovič pakvietė visus susirinkusius bendrai maldai. Po spektaklio, dalydamiesi kalėdaičiais, šventės dalyviai linkėjo vienas kitam meilės, ramybės, džiaugsmo ir sveikatos. Visi šventės  dalyviai ir žiūrovai išgyveno daug gerų emocijų, pajuto artėjančių švenčių dvasią.

Updated: 2019 sausio 13 — 14:20