Month – vasario 2018

KLASĖS VALANDĖLĖ, SKIRTA PROFESINIAM ORIENTAVIMUI

Vasario 28 d. II G klasės mokiniams vyko klasės valandėlė, skirta profesiniam orientavimui. Gimnazijos psichologė Ala Gruževska vedė klasės valandėlę, kurios metu su mokiniais buvo aptarta į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis profesiją. Taip pat susitikimo metu mokiniai pildė profesinių interesų klausimyną, kuris padėjo mokiniams geriau pažinti savo stipriąsias sritis.

DALYVAVIMAS EDUKACINIUOSE KONKURSUOSE „OLYMPIS-2017-RUDENS SESIJOJE“

Pagrindinis edukacinių konkursų „Olympis“ tikslas yra sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Mūsų gimnazijos moksleiviai sėkmingai dalyyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis-2017-Rudens sesijoje“. Geriausi rezultatai pasiekti Lietuvių kalbos konkurse: Patryk Butkevič-8 kl. gavo I laipsnio diplomą, Evelina Volodko-7 kl. gavo III laipsnio diplomą. Geriausi rezultatai: Anglų kalbos konkursas Karolis Kovaliovas-II G. Matematikos konkursas konkurse […]

ŠV. VALENTINAS, ĮSIMYLĖJĖLIŲ DIENA

Šiandien juk išaušo Valentino diena, Kuri širdį iš aukšto Pervers ugnine strėle! Vasario 14 d. II G. klasės mokiniai suorganizavo meilės laiškams ir sveikinimams skirtą paštą. Nuo pat ryto darželinukai ir vyresni mokyklos bendruomenės nariai prašė Amūro paslaugų pernešti meilės žinutę ar linkėjimą. Tai buvo gera proga droviausiems atskleisti savo jausmus.