Month – spalio 2017

VIENA GERIAUSIŲ

Lenkiškų mokyklų mokytojų draugija „Macierz Szkolna“ kasmet organizuoja konkursą „Geriausia mokykla – geriausias mokytojas“. Buvo malonu išgirsti, kad tarp geriausių užsienio kalbų mokytojų pavardžių nuskambėjo ir mūsų gimnazijos rusų kalbos mokytojos Jelenos Gurskajos pavardė.

TARPTAUTINĖ MOKYTOJO DIENA

Dėkojam, Mokytojau tau Už tavo didžią širdį, Nieks neišmokys mūs geriau Gyventi ir išlikti. Spalio 6 d. gimnazijoje buvo ypatinga: IVG klasės mokiniai tapo mokytojais, palangės pasipuošė rudeninėmis puokštėmis Mokytojams, o šventiniame koncerte skambėjo daug šiltų padėkos žodžių, mokiniai dainavo, deklamavo, vaidino, šoko. Kaip ir kasmet gimnaziją aplankė buvęs direktorius Otonas Zdanovičius.

RUDENS GĖRYBĖS

Ir šių metų ruduo gausus derliaus. Užderėjo morkos, svogūnai, burokėliai, kopūstai. Šauniosios šeimininkės viską suskubo krauti į stiklainius, statines, šaldiklius. Na, o mūsų gimnazijos pradinukai pasijungė fantaziją ir iš rudens gėrybių „gimė šedevrai“: „širšės“, „laiveliai“, „vikšrai“, „ežiukai“ ir netgi „lėktuvas“. Gaila, kad šie eksponatai neamžini……